Настав час збирати плоди старанної роботи за минулий рік! Міжнародний рейтинг World Trademark Review (WTR 1000) включив агенцію «Синергія» в срібну лігу кращих IP компаній України 2019 другий рік поспіль! Компанія в цілому, а також партнери агентства – Вікторія Остапчук та Анна Кравчук отримали відмінні відгуки від дослідницької команди WTR 1000.

«Synergy IP Law це творча, професійна та досвідчена команда спеціалізованих повірених і адвокатів». Вони не залишають нічого на здатися на долю під час захисту прав клієнтів і ретельно і всебічно аналізують питання, щоб домогтися оптимальних результатів; тим не менш, вони працюють ефективно і знають, що клієнти шукають швидкі рішення, щоб бізнес не застопорився.

На підтвердження цього, Synergy IP Law здатні добиватися дострокових перемог в спорах. Керуючий партнер Вікторія Остапчук опанувала мистецтво переконання і неминуче домагається того, що їй потрібно, від українського відомства ІВ. У неї також є відмінна міжнародна мережа патентних повірених, що дає клієнтам упевненість в тому, що вони можуть довірити їй глобальні портфелі. Колеги в сфері ІВ визнають її «видатним експертом в області інтелектуальної власності та оподаткування». Її колега Анна Кравчук «завжди перевершує очікування і досягає відмінних результатів завдяки її абсолютному професіоналізму і увазі до деталей».

Дякуємо клієнтам, колегам і партнерам, які надали свій фідбек про нашу компанію, а також всій команді «Синергія» за відмінну роботу! Чи то ще буде.