Реєстрація авторських прав в Україні

Як зареєструвати авторські права в Україні?

Переглянути прайс

Реєстрація авторського права

ПослугиГонорар патентного повіреного (грн)Держ. збір, мито (грн)Загальна вартість (грн)
фізичні особи2500263,52763,5
юридичні особи3500535,54035,5
  • Звернутися до нашої агенції і заповнити Анкету .
  • Укласти договір на надання послуг з агенцією, надати примірник твору для реєстрації, оплатити послуги і необхідні державні збори.
  • Займатися своїми справами, в той час як фахівці агенції здійснять оформлення і подачу на реєстрацію твору всіх необхідних документів, дочекаються видачі свідоцтва, отримають його і передадуть вам.

Безпосередньо сама державна реєстрація авторських прав на твір в Україні здійснюється Мінекономрозвитку. Строк реєстрації авторських прав – 2-2,5 місяці. При розгляді заявки відомство не проводить експертизу твору і не встановлює факт виникнення авторства, а перевіряє документи на відповідність формальним вимогам.

Допоможемо у реєстрації авторських прав

Договори з об’єктами авторських прав

Переглянути прайс
ПослугиГонорар патентного повіреного (грн)Держ. збір, мито (грн)Загальна вартість (грн)
Реєстрація договорів, які стосуються права автора на твір
фізичні особи25005103010
юридичні особи350010204520

Найбільш популярні договори:

  • Про передачу (відчуження) прав на об’єкт авторського права – майнові права повністю або частково передаються у власність новому правовласнику;
  • Про надання авторських прав у тимчасове користування (ліцензійний договір) – майнові права повністю або частково даються в користування на певний термін.
  • Про створення на замовлення об’єкта авторських прав (договір замовлення) – об’єкт авторського права створюється автором відповідно до умов договору. Далі майнові авторські права на створений об’єкт можуть передаватися або надаватися в користування замовнику.

В Україні державна реєстрація договорів, які стосуються права автора на твір, не є обов’язковою. Але має такі ж переваги, як і реєстрація авторського права.

Тому фахівці настійно рекомендують здійснювати реєстрацію договорів, які стосуються права автора на твір, оскільки така реєстрація послужить додатковою гарантією дотримання інтересів сторін.

Юристи агенції допоможуть вам визначитися з видом договору, розроблять необхідний договір з нуля або проаналізувати існуючий договір, проведуть переговори з контрагентами, врегулюють всі нюанси оплат і оподаткування, зареєструють договори.

Пов’язані послуги

Договори - наша сильна сторона