Реєстрація авторських прав в Україні

Як зареєструвати авторські права в Україні?

Переглянути прайс

Реєстрація авторського права

ПослугиГонорар патентного повіреного (грн)Держ. збір, мито (грн)Загальна вартість (грн)
фізичні особи7500255
7755
юридичні особи9500510
10010
НА КОМПЬЮТЕРНІ ПРОГРАМИ
фізичні особи9000255
9255
юридичні особи1200051012510
  • Звернутися до нашої агенції і заповнити Анкету .
  • Укласти договір на надання послуг з агенцією, надати примірник твору для реєстрації, оплатити послуги і необхідні державні збори.
  • Займатися своїми справами, в той час як фахівці агенції здійснять оформлення і подачу на реєстрацію твору всіх необхідних документів, дочекаються видачі свідоцтва, отримають його і передадуть вам.

Безпосередньо сама державна реєстрація авторських прав на твір в Україні здійснюється Мінекономрозвитку. Строк реєстрації авторських прав – 2-2,5 місяці. При розгляді заявки відомство не проводить експертизу твору і не встановлює факт виникнення авторства, а перевіряє документи на відповідність формальним вимогам.

Допоможемо у реєстрації авторських прав

Договори з об’єктами авторських прав

Переглянути прайс
ПослугиГонорар патентного повіреного (грн)Держ. збір, мито (грн)Загальна вартість (грн)
Реєстрація договорів, які стосуються права автора на твір
фізичні особи950051010010
юридичні особи9500102010520
Реєстрація договорів, які стосуються права автора на компьютерну програму
фізичні особи1200051012510
юридичні особи12000102013020

Найбільш популярні договори:

  • Про передачу (відчуження) прав на об’єкт авторського права – майнові права повністю або частково передаються у власність новому правовласнику;
  • Про надання авторських прав у тимчасове користування (ліцензійний договір) – майнові права повністю або частково даються в користування на певний термін.
  • Про створення на замовлення об’єкта авторських прав (договір замовлення) – об’єкт авторського права створюється автором відповідно до умов договору. Далі майнові авторські права на створений об’єкт можуть передаватися або надаватися в користування замовнику.

В Україні державна реєстрація договорів, які стосуються права автора на твір, не є обов’язковою. Але має такі ж переваги, як і реєстрація авторського права.

Тому фахівці настійно рекомендують здійснювати реєстрацію договорів, які стосуються права автора на твір, оскільки така реєстрація послужить додатковою гарантією дотримання інтересів сторін.

Юристи агенції допоможуть вам визначитися з видом договору, розроблять необхідний договір з нуля або проаналізувати існуючий договір, проведуть переговори з контрагентами, врегулюють всі нюанси оплат і оподаткування, зареєструють договори.

Пов’язані послуги

Договори - наша сильна сторона