Минулого тижня відбулася найбільша міжнародна конференція, присвячена охороні торговельних марок, – INTA 138th Annual Meeting. Конференція щорічно проводиться Міжнародною асоціацією з товарних знаків в різних локаціях і в цьому році учасники були запрошені в сонячне Орландо, Флорида, США. Конференція проходила з 21-го по 25-е травня і стала найбільшою в історії – зібралося близько 10 тис. учасників з більш ніж 140 країн світу.

                                                                               

Цього року керуючий партнер агенції «Синергія» Вікторія Остапчук та юрист Анастасія Зайцева також взяли участь в конференції. Крім маси вражень і позитивних емоцій від поїздки і заходу, вони повернулися з величезною кількістю нових знайомств з цікавими людьми.

                                              INTA 1

Конференція представила море можливостей для зустрічей і спілкування з партнерами і колегами. Виставковий зал конференції також став чудовим майданчиком для знайомств з представниками IP-компаній з усього світу.

                                                 Крім того, програма заходу була насичена безліччю цікавих лекцій, круглих столів і дискусій на всілякі теми, пов’язані з охороною і захистом торговельних марок і практикою різних країн. А організовані прийоми дозволили не нудьгувати на дозвіллі і в приємній неформальній обстановці поспілкуватися з колегами та клієнтами.

За словами Вікторії, INTA Annual Meeting – це той захід у сфері ІВ, заради якого варто відправитися навіть на той бік планети.

Як анонсовано, INTA Annual Meeting 2017 відбудеться в травні наступного року в Іспанії – чекаємо з нетерпінням!

                                                                     

Прес-служба Патентно-юридичної агенції «Синергія»

Передрук даного матеріалу дозволено виключно з посиланням на сайт www.synergy.ua