Друзі, колеги, клієнти!

Команда агенції «Синергії» працює!

Дякуючи ЗСУ, керівництву нашої держави, впевненій роботі банківської системи ми маємо можливість надавати більшість наших послуг в сфері охорони прав інтелектуальної власності.

Україна іде до перемоги, ми впевнені в цьому і хочемо робити все від нас залежне для її підтримки зараз та в післявоєнний період. Зараз критично необхідним є підтримання економіки України та повернення по змозі до робочого стану всіх, хто може це зробити. Нашим фронтом є захист інтелектуальної власності.

Наразі Український інститут інтелектуальної власності (Укрпатент) працює, приймає та обробляє заявки на реєстрацію об’єктів інтелектуальної власності. Велика кількість патентних відомств, міжнародних організацій в сфері інтелектуальної власності та наших колег з усього світу також підтримують Україну та здійснюють сприяння нашій співпраці. 

Тому закликаємо бізнес, який має можливість працювати, не нехтувати захистом прав інтелектуальної власності в цей складний період. Заохочуємо вас попіклуватися про захист своїх нових торговельних марок, дизайнів, винаходів; не забути продовжити строки дії тих об’єктів прав ІВ, які працюють та будуть працювати надалі; укласти відповідні договори на використання інтелектуальних прав тим, хто налагоджує зв’язки з новими ринками та партнерами.

Патентні повірені та юристи нашої компанії на зв’язку та до ваших послуг! Давайте підтримаємо Україну та один одного! Разом до Перемоги!