INTA Annual Meeting 2021 завершилась, а отже час підводити підсумки! Цього року організатори вирішили ризикнути та паралельно з онлайн заходом провести міні-конференції офлайн, по одному дню в різних містах – Берліні, Нью-Йорку та Лос-Анджелесі. Вікторія Остапчук вирішила також ризикнути та потрапити на одну із них  – у Берліні. Анкети, сертифікати, тести, багато наполегливості та трошки магії – і їй це вдалося! Подорожувати в карантин – це той ще квест.  

Проте результат того вартував! Користуючись нагодою провести тиждень у Берліні Вікторія запланувала чимало приємних зустрічей із колегами з Німеччини. Сама міні-конференція 17го листопада, яку відвідали близько 200 учасників, також була насичена приємними зустрічами із партнерами та новими знайомствами з колегами з різних країн. А з учасниками, які приймали участь у Annual Meeting 2021 онлайн, була зручна можливість поспілкуватися через онлайн платформу INTA Connect.

Звичайно, формат міні-конференції не йде в порівняння зі звичним масштабом  INTA Annual Meeting, проте в реаліях останніх двох років навіть така можливість зустрітись та поспілкуватись з колегами є дуже цінною.

INTA анонсувала вже весною 2022 проведення повномасштабної Annual Meeting у Вашингтоні. Сподіваємось, ніщо не стане цьому на заваді та з нетерпінням чекаємо зустрічі у США!