Вчора відбулася одна з головних IP-подій в Україні – IPF Intellectual Property Forum, організована видавництвом “Юридична практика”. Захід щорічно збирає IP-фахівців з усієї України для обговорення поточних проблем області та пошуку їх рішень, обміну досвідом і просто дружньої зустрічі колег.

Серед учасників дискусій і доповідачів, крім IP-юристів, також були запрошені представники державних органів, в тому числі митниці та патентного відомства, судді, судові експерти, а також представники бізнесу. Обговорювали, зокрема, потреби і проблеми правовласників і бізнесу в ІВ, практику судового захисту і захисту ІВ на митниці, перспективи реформи української системи ІВ та створення спеціалізованого суду, стан технічного прогресу в Україні та його IP-підтримки. Крім того, було багато цікавих доповідей в паралельних секціях авторського права і суміжних прав, патентування, торгових марок і географічних найменувань.

Вікторія Остапчук та Анна Кравчук також традиційно взяли участь у форумі і з великим задоволенням зустрілися і поспілкувалися з колегами. Дякуємо видавництву “Юридична практика” за відмінну організацію заходу, а всім його учасникам за прекрасну атмосферу і море корисної інформації.