Міжнародна спільнота спеціалістів з інтелектуальної власності – це неймовірно потужна хвиля. Щороку вона перетворюється на справжнє цунамі, концентруючись в одному місці – INTA (International Trademark Association) Annual Meeting. Цього року цунамі 141-ої Annual Meeting накрило Бостон, США, з 18 по 22 травня. Більше 11 000 учасників зробили конференцію найбільшою в історії INTA.

До цього грандіозного заходу долучилися і партнери агенції «Синергія» Вікторія Остапчук та Анна Кравчук.  Перш за все, конференція дала чудову нагоду зустріти в одному місці майже всіх зарубіжних партнерів з усіх куточків світу: Кореї, Мексики, Сінгапуру, Казахстану, Великобританії, Іспанії, Швейцарії, США та багатьох інших.  Живе спілкування з колегами надає прекрасну можливість найкраще зрозуміти особливості роботи в інших країнах, та допомагає зробити співпрацю ще ефективнішою.

Звичайно, конференція INTA – це ще й безліч освітніх можливостей. За 5 днів було проведено більше 300 освітніх заходів. Крім того величезна виставкова зона була представлена більш ніж 160 учасниками, серед яких були як і вже добрі друзі та партнери Синергії, так і нові компанії.

Вікторія та Анна також скористалися можливістю познайомитись з містом-портом Бостоном та помилуватися визначними місцями Нової Англії. У наступному році на противагу класиці та стриманості Бостона учаcники 142-ої INTA Annual Meeting будуть захоплюватись неймовірними витворами архітектури в Сінгапурі. З нетерпінням чекаємо 2020 року!