Навіть якщо ви не володар Bentley або Porsche, ми все одно впевнені, що ви знаєте їх офіційного дистриб’ютора в Україні – групу компаній WINNER.  WINNER знає вся Україна! Це навіть підтверджено Наказом Мінекономіки про затвердження рішення Апеляційної палати щодо заяви про визнання знака «WINNER» добре відомим в Україні!

Результати роботи фахівців «Синергії» та  юристів клієнта

Без зайвої скромності відзначимо, що команда «Синергії» надавала юридичний супровід компанії WINNER у цьому процесі. Звичайно, отримати позитивний результат було б не можливо без допомоги юристів клієнта. Злагоджена командна робота фахівців «Синергії» та  юристів клієнта, зокрема Христини Статник, стала запорукою швидкого та очікувано позитивного результату!
Для довідки: «Віннер Груп Україна» має за плечима 25-річну історію діяльності та виступає одним із лідерів автомобільного бізнесу, представляючи автомобілі Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley. Дилерська мережа Віннер з продажу та сервісного обслуговування автомобілів налічує більше ніж 50 дилерських центрів.