Традиційно, у вересні юристи агенції «Синергія» розповідали бухгалтерам, юристам і власникам підприємств про охорону прав на об’єкти ІВ, різні особливості договорів, тенденції судової і податкової практики щодо оподаткування платежів за об’єкти інтелектуальної власності.

семинар роялти 28.09

В процесі семінару, який відбувся 28 вересня, юрист агенції «Синергія» Юлія Мацюк розповіла учасникам про торгові марки, патенти і авторські права, про те, на що звертати увагу при укладанні договорів і про ризики, пов’язані з неправильною реєстрацією об’єкта інтелектуальної власності.

семинар роялти 28.09 2

Вікторія Остапчук, керуючий партнер агенції «Синергія» та Анастасія Радомська, юрист агенції «Синергія», детально розібрали податкові наслідки операцій з роялті, в тому числі, податок на репатріацію і застосування угод про уникнення подвійного оподаткування при виплатах роялті нерезидентам, включення роялті в митну вартість товарів та оподаткування операцій з програмним забезпеченням.

семинар роялти 28.09 3

Найбільш актуальним питанням, як і протягом останніх декількох років, стало питання про оподаткування операцій, пов’язаних з програмним забезпеченням. В рамках семінару лекторами було запропоновано кілька варіантів договірних і податкових моделей роботи з різних відносин, пов’язаних з комп’ютерними програмами.

семинар роялти 28.09 4

Цей семінар був особливим – присвяченим 11-річчю агенції «Синергія»! Тому учасники сьогоднішнього семінару отримали не тільки корисні знання, а й шматок святкового тортика!