Клієнт: Інтернет-магазин rozetka.ua

Суть: захист прав на торговельну марку

Спеціалисти: Анна Кравчук, Аліcа Краснобаєва

Захист прав клієнта  –  інтернет-магазину  rozetka.ua на зареєстровану торговельну марку «» та авторські права у досудовому порядку. Порушення прав клієнта полягало у використанні схожого із торговельною маркою позначення «» у доменному імені, на сайті, а також у неправомірному копіюванні дизайну сайта rozetka.ua.

Юристами агентства успішно здійснені розробка стратегії захисту, підготовка претензії, супровід переговорів з порушником. Порушником в добровільному порядку були виконані вимоги – припинено порушення, переделеговано доменне ім’я vodorozetka.com.ua на користь клієнта.

Відгук

Владислав Чечоткін

rozetka.ua

Наш інтернет-магазин є лідером на ринку України. Прагнучи до захисту своїх прав інтелектуальної власності, ми кілька років тому звернулись до патентно-юридичної агенції «Синергія» і ось уже близько 4-х років успішно співпрацюємо з ними.

Звертаючись в дану агенцію, ми знаємо, що нам завжди порекомендують, як краще захистити свої права, при цьому, не нав’язуючи нічого зайвого. Агенція «Синергія» – це команда висококласних фахівців, до яких завжди можна звернутися за допомогою.