FBE school

Клієнт: ООО «ФАЙНЕНШЛ БІЗНЕС ІНГЛІШ СКУЛ»

Суть: захист авторських прав

Спеціалисти: Анна Кравчук, Аліса Бойко

Розробка претензії відносно порушення авторських прав на лекції за програмою фінансової англійської мови шляхом розміщення авторських лекцій у вільному доступі в мережі Інтернет. В результаті пред’явленої претензії порушниками була визнана їхня провина та усунені порушення у добровільному порядку. Мирне врегулювання в претензійному порядку дозволило сторонам запобігти додаткових витрат часу і коштів.

Відгук

Перерва Олена Олександрівна, директор ООО «ФАЙНЕНШЛ БІЗНЕС ІНГЛІШ СКУЛ»

Школа Фінансової Англійської мови (FBE School) спеціалізується на навчанні фінансової англійської мови за різноманітними програмами, завданням яких є навчити вільному професійному спілкуванню на фінансову тематику на англійській мові. Оскільки наші програми є авторськими розробками, ми намагаємось максимально захистити наші права інтелектуальної власності на них і запобігати будь-яким їхнім порушенням.

Велику підтримку у питанні захисту прав на лекції по фінансовій англійській мові, які викладались у вигляді вебінарів, нам надали юристи агенції «Синергія». Ми виявили, що відеозаписи вебінарів було викладено у вільному  доступі в мережі Інтернет без нашого дозволу.

Спеціалісти агенції розробили претензію відносно порушення наших авторських прав на лекції курсу фінансової англійської мови, яка і була направлена порушникам. Це допомогло нам швидко вирішити ситуацію з порушниками, які визнали свою провину.

Хочу висловити велику вдячність агенції «Синергія» за підтримку і швидке та кваліфіковане вирішення цієї суперечки.