В листопаді Національна асоціація патентних повірених України (НАПА) проводить Загальні збори свої членів та раз на два роки обирає новий склад керівних органів – Правління та Голову Правління.

За строк 2021-2022 діяючим Правлінням асоціації, в якому також плідно працювали Вікторія Остапчук та Анна Кравчук, на чолі з Головою Катериною Соповою, разом із допомогою та підтримкою всіх членів НАПА було зроблено супер багато, проведено безліч заходів, впроваджено численну кількість ініціатив, налагоджено чимало корисних партнерств з українськими та міжнародними професійними спільнотами. Особливо хочемо відзначити та подякувати за згуртованість НАПА та її підтримку IP спільноти під час війни!

Наступні два роки пройдуть з переобраним 11 листопада складом Правління та новою Головою. Раді вітати Вікторію Остапчук з переобранням на другий строк в складі Правління НАПА! Бажаємо новій Голові та Правлінню натхнення та сил для реалізації всіх намічених цілей! Сподіваємось, що більша частина їх дворічної діяльності буде проходити у мирній Україні!