20 вересня Національна асоціація патентних повірених України провела обговорення опублікованого Мінекономікою Проекту наказу «Про затвердження Правил складання і подання заявки на промисловий зразок та проведення експертизи заявки на промисловий зразок і міжнародної реєстрації промислового зразка” з метою надання своїх пропозицій щодо внесення змін до документу.

У заході взяли участь члени НАПА, патентні повірені та спеціалісти з інтелектуальної власності, а також представники від Мінекономіки та Центру експертних досліджень.
Вікторія Остапчук, член правління НАПА, модерувала захід, та виступила одним із спікерів. Протягом двох годин конструктивного обговорення положень Проекту наказу учасникам дискусії вдалось розібрати всі поставлені питання та прийти до спільної думки щодо внесення пропозицій по більшості з них.

Надалі членами НАПА буде підготовлена узгоджена пропозиція із внесення змін до Проекту наказу по промисловим зразкам, яка буде направлена розгляд Мінекономіки. Сподіваємось, запропоновані професійною спільнотою зміни будуть враховані та внесені до Наказу.