В рамках партнерської співпраці зі SBID Ukraine* 14 березня Анна Кравчук прийняла участь в унікальному щорічному заході Meet the buyer -о дноденному нетворкінгу, який об’єднує найвпливовіших дизайнерів інтер’єрів та архітекторів для зустрічі із найкращими виробниками. Захід проходив у форматі «Speed dating», де кожен дизайнер (а їх було 22) мав 10 хвилин на спілкування з виробниками та партнерами SBID Ukraine.

Синергія виступає юридичним партнером SBID Ukraine, тому на заході кожний дизайнер мав змогу отримати в Анни консультацію з питань IP. Українські дизайнери, в свою чергу, надихнули Анну своєю безмежною креативністю та оригінальними творчими проектами.

*SBID Ukraine – Представництво The Society of British and International Design, що здійснює акредитацію в індустрії дизайну інтер’єру у Великій Британії та світі, а також представляє Співтовариство професіоналів в області дизайну. Мета організації — інтегрувати український ринок інтер’єрного дизайну в світові контексти, зробити його потужним гравцем на міжнародній арені.