Хтось вихідними активно відпочиває, а хтось активно навчається та навчає. Цю суботу та неділю Вікторія Остапчук та Анна Кравчук присвятили викладацькій діяльності в рамках курсу IT Law. Цей курс організований факультетом правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська

академія» та Асоціацією «ІТ України» для юристів, які бажають стати професіоналами з IT-права. Програма курсу складається з 6 модулів, розрахованих на 6 пар вихідних. Вікторія та Анна стали викладачами одного з модулів, присвяченого особливостям застосування права інтелектуальної власності в ІТ. За два дні інтенсивних теоретичних та практичних занять учасники курсу дізнались про все, що стосується захисту інтелектуальних прав на програмні продукти – від реєстрації об’єктів ІВ та стратегій їх захисту в Україні та світі до укладення договорів про розпорядження правами на програмні продукту та побудови податкових моделей. Крім того, цікаві практичні кейси дали можливість учасникам відчути себе в ролі позивачів та відповідачів у судових справах щодо комп’ютерних програм, що допомогло краще опанувати отримані знання та навички.

Наприкінці курсу, окрім отримання сертифікатів про успішне проходження курсу,  5 найкращих учасників курсу матимуть можливість пройти стажування в ІТ-компаніях з перспективою працевлаштування. Ми впевнені, що отримані знання неодмінно стануть учасникам у пригоді. Успішна робота в IT-бізнесі є неможливою без навичок захисту інтелектуальних прав, які є головною цінністю інформаційних технологій. Всі, хто бажає також стати профі з IT- права, слідкуйте за оновленням програми курсу та новим набором, який очікується вже весною 2020.