Підвищуємо експертизу в практиці захисту прав інтелектуальної власності за кордоном. Вікторія Остапчук була слухачем у дводенній конференції від European Union Intellectual Property Office (EUIPO) – IP Case Law Conference. У заході приймали участь IP фахівці з усього світу, не лише Європи – близько 500 осіб онлайн та офлайн в Аліканте. В якості спікерів були залучені судді, експерти патентних відомств, вчені та професори провідних університетів, провідні юристи сфери.

Усі доповіді конференції були виключно правозастосовними та розкривали практичні питання та прецеденти захисту IP прав в країнах Європи та деяких інших країн світу, зокрема США. Два дні конференції були поділена на 7 експертних сесій, які обговорювали такі теми як загальні судові процедурні питання, «зелену» (еко) інтелектуальну власність, IP в культурі, моді та розвагах, в сферах здоров’я та фармацевтики, виклики, спричинені цифровізацією, проблеми сфер машинобудування, ринку продуктів харчування та напоїв.

За враженнями Вікторії, такий масштабний обмін практичними питаннями захисту інтелектуальних прав значно сприяє розширенню горизонтів у власній правозастосовчій практиці, що допомагає ще ефективніше захищати права наших клієнтів на європейському та світовому ринку.