19 жовтня 2016 р. юрист Агентства «Синергія», Анастасія Радомська, відвідала семінар «ТРАНСФЕРТНЕ ЦІНОУТВОРЕННЯ. ТЕОРІЯ, ПРАКТИКА, РИЗИКИ», організований Громадською радою при ГУ ДФС в м. Києві.

Тему трансфертного ціноутворення розкривали досвідчений аудитор Олена Жукова, начальник відділу перевірок ТЦО Департаменту аудиту ДФС України Микола Мішин з колегою Сусанною Міхонік, суддя Окружного адмінсуду м. Києва Костянтин Пащенко та президент Асоціації податкових консультантів Дмитро Михайленко.

Семінар вийшов дуже інформативний, обговорювалося безліч дискусійних питань, суперечностей в податковому законодавстві, учасники семінару ділилися «наболілими» проблемами і отримували поради щодо їх вирішення від представників ДФС і аудиторів.

Також обговорювалися майбутня податкова реформа і її вплив на перевірки по ТЦО, порядок і терміни складання документації, проблематика діалогу з органами ДФС, застосування санкцій і податкові різниці, пов’язані з роялті. Учасники мали можливість задати запитання доповідачам та поділитися своєю практикою вирішення проблем, що виникають при поданні звітності.

Прес-служба Патентно-юридичної агенції «Синергія»

Передрук даного матеріалу дозволено виключно з посиланням на сайт www.synergy.ua