Клієнт: ТОВ “ІН ФУД”

Суть: Реєстрація торговельної марки

Спеціалисти: Вікторія Остапчук, Михайло Ляшенко

Результат: Успішне подолання попередньої відмови в реєстрації знака

Представництво інтересів Клієнта (сільськогосподарського підприємства) в патентному відомстві України щодо реєстрації ТМ. Відомством було винесено попередню відмову в реєстрації знака Клієнта  на підставі введення в оману споживача.

Фахівцями агенції була підготовлена ​​аргументована позиція щодо знака Клієнта, що базується на наступних пунктах:

1. Надано докази того, що перелік заявлених товарів в рамках знака для товарів і послуг не суперечить законодавчому поняттю «корм», викладеному в рамках Закону України «Про ветеринарну медицину», а, відповідно, споживач не може бути введений в оману при введенні в господарський оборот товарів під відповідною торговельною маркою.

2. Проаналізовано національні та міжнародні стандарти і правові норми в сфері регулювання систем екологічного менеджменту для організацій, а також надані сертифікати відповідності продукції Заявника міжнародним стандартам ISO (International Organization for Standardization), HACCP (Hazard analysis and critical control points) і GMP (Good manufacturing practice).

3. Надано комплект доказів того, що заявлений на реєстрацію знак Клієнта є відомим українському споживачеві по відношенню до вищевказаної діяльності, що підтверджує здійснення значної та серйозної підготовки до його використання.

В результаті Відомством було винесено позитивне рішення про реєстрацію знака Клієнта.