Любов – всюди, навіть в сфері інтелектуальної власності. У День Всіх закоханих підготували добірку знаків, так чи інакше пов’язану з цим чудовим почуттям.

#1

ТМ LOVE в різних варіаціях використовується і для послуг радіокомпаній, і в сфері продажу, і для косметики, і для юридичних послуг.

ТМ I LOVE YOU

Освідчення в коханні бувають різні. Наприклад, ТМ I LOVE YOU зареєстрована як для виробництва освіжувачів повітря і продуктів харчування, так і для послуг зв’язку.

Цікаво, що ТМ Love Is – зареєстрована в звичному лого не тільки для виробництва всім відомої жувальної гумки, а й українського заявника для виробництва одягу, медичних і юридичних послуг в логотипі, який мало чим відрізняється від лого турецької компанії.

Крім того, деяким все ж вдалося відкрити формулу кохання – ТМ ФОРМУЛА КОХАННЯ зареєстрована для послуг ресторанів і готелів. Виявляється, у формули кохання такий простий рецепт :).

Автор: Ольга Крещенко

Передрук, повне або часткове копіювання тексту статті, переклад, розміщення статті або її перекладів на інших сайтах та інших Інтернет-ресурсах, будь-яке інше її використання без письмового дозволу автора суворо заборонені. Порушення заборони тягне за собою відповідальність згідно із законом України «Про авторське право і суміжні права»