Минулого тижня у Лондоні завершився AIPPI World Congress 2019 – захід, який щорічно проводить Міжнародна асоціація з охорони промислової власності. Мета проведення заходу перетинається з метою діяльності асоціації, і  полягає у покращенні та сприянні захисту інтелектуальної власності як на міжнародній, так і на національній основі. Всі члени асоціації приймають активну участь у її діяльності, працюючи над розвитком та вдосконаленням міжнародних угод та національного законодавства країн щодо інтелектуальної власності. Спільним розумом вони знаходять оптимальні шляхи до вирішення актуальних проблем галузі та їх реалізації.

Керуючий партнер агенції «Синергія» Вікторія Остапчук та старший юрист Ольга Крещенко, які є членами AIPPI, також приєдналися до 2,5 тисяч IP фахівців, які зібралися 14-18 вересня на конференції у Лондоні.  Величне місто з неймовірною історією та духом сприяло чудовій атмосфері конференції. Насичена програма включала велику кількість освітніх сесій, активну роботу комітетів, нетворкінг, а також неймовірні прийоми та культурні вечори. Звичайно Вікторія та Ольга також скористалися нагодою зустрітися із друзями та партнерами з усього світу, а також насолодитися красою Лондону за чудової сонячної погоди. Захід якнайкраще налаштував та надихнув на новий бізнес IP сезон.

Наступного року AIPPI World Congress 2020 буде проводитись вже на іншому краю планети – у китайському місті Ганчжоу. З нетерпінням чекаємо зустрічі у країні сонця, що сходить!