13 березня 2015 року, в конференц-залі «Венеція» готелю «Русь» відбувся IV Всеукраїнський весняний форум з цивільного права та процесу «Київська весна». Захід відвідало більше 90 учасників.
Доповідачами Форуму були запрошені адвокати, судді, провідні фахівці в галузі юриспруденції. Всі вони проявили високу майстерність у вирішенні актуальних проблем, порушених у темі Форуму.
Зокрема, учасники Форуму поділилися досвідом щодо:
– Вирішення правових проблем захисту цивільних прав, пов’язаних з проведенням АТО і тимчасовою окупацією АР Крим;
– Вирішення проблем виконання кредитних договорів, а також практики повернення депозитів з проблемних банків;
– Медіації в інтелектуальної власності;
– Захисту права власності в сучасних правових умовах.
У Форумі також взяли участь два партнера агенції «Синергія» – керуючий партнер, адвокат Вікторія Остапчук та адвокат, голова Комітету інтелектуальної власності Асоціації адвокатів України Анна Кравчук.
Анна виступила з доповіддю на тему «Актуальні тенденції врегулювання доменних спорів».
Обрана тема була особливо цікава адвокатам, які практикують у сфері інтелектуальної власності.
Анна підготувала доповідь, ґрунтуючись на актуальній судовій практиці, а також застосовуючи власну адвокатську практику у вирішенні подібних спорів. Виступ був доповнений креативною презентацією, яка була позитивно сприйнята всіма слухачами.
В ході виступу Анна розповіла про те, з якими додатковими перешкодами може зіткнутися власник доменного імені, а також про те, який порядок встановлення особи порушника є найбільш ефективним.
Особливу увагу було приділено побудові стратегії захисту прав у доменних спорах. Наприклад, при захисті прав на доменне ім’я в судовому порядку дуже важливо сформулювати чіткі вимоги в позові, оскільки суд, приймаючи рішення, ґрунтується саме на них. Тому Анна надала практичні рекомендації стосовно того, що саме слід вказувати в позовних вимогах. Крім цього, Анна відповіла на запитання, хто саме повинен бути відповідачем у такого роду спорах.
У доповіді було повністю розкрите питання про те, які докази правопорушень є належними, а які ні. Анна провела детальний аналіз кожного з них і надала практичні поради щодо формування доказової бази.
Виступ викликав жваву дискусію та інтерес серед аудиторії. Доповідь виявилася цікавою навіть для тих, хто у своїй діяльності не стикався зі сферою інтелектуальної власності, завдяки доступній та зрозумілій подачі матеріалу.
Після виступу учасники Форуму задавали досить гострі питання, під час обговорення яких Анна надала кожному вичерпні відповіді та практичні поради, ґрунтуючись на особистому досвіді.
В ході виступу і насиченої бесіди Анна Кравчук продемонструвала високий професіоналізм та разом з тим доступність подачі матеріалу. Можна з упевненістю сказати, що всі слухачі залишилися задоволені її виступом, який зібрав багато позитивних відгуків.
Прес-служба Патентно-юридичної агенції «Синергія»
Передрук даного матеріалу дозволено виключно з посиланням на сайт www.synergy.ua