Захист онлайн курсів

Патентно-юридична агенція «Синергія» надає послуги по забезпеченню юридичної безпеки онлайн курсів та тренінгів. Ви створили авторський курс? Перш ніж продавати його – захистіть.

Звертайтеся до нас, коли Вам буде потрібно:

  • оформлення авторських прав на тексти, сценарій, методику, аудіо та візуальний контент;
  • реєстрація торговельної марки для назви курсу, освітньої школи, домену і т.д .;
  • консультація щодо використання чужих цитат, уривків, аудіо та візуального контенту в своєму курсі;
  • розробка договорів з відеооператорами, лекторами та іншими особами, які задіяні в створенні курсу і матеріалів;
  • розробка договору з користувачами;
  • розробка умов політики конфіденційності;
  • складання умов обробки персональних даних;
  • консультація щодо порушень прав інтелектуальної власності;
  • захист порушених прав інтелектуальної власності.

Створення і запуск авторського курсу вимагає значних сил. У нього вкладаються час, найцінніші знання, досвід, кошти. Але чим простіше доступ до матеріалів курсу, тим простіше його скопіювати. Онлайн курси наражаються на більшу небезпеку, ніж офлайн. Наприклад, ви не можете проконтролювати, чи не веде хтось запис ваших відео-лекцій і чи не буде він ділитися ними після, чи не дає користувач свої дані для доступу до курсу третім особам і т.п.

З метою мінімізувати можливі ризики порушення прав на авторський матеріал, слід подбати про його охорону заздалегідь. Оформлення авторських прав на контент – це тільки частина способів захисту. Важливо передбачити всі можливі ризики. Якщо ви залучаєте до створення курсу третіх осіб (для зйомки відео, для оформлення сайту або програми під курс, для проведення лекцій і т.п.), необхідно врегулювати відносини з такими особами. Це допоможе уникнути суперечки про право на той чи інший об’єкт, створений ними в процесі.

Важливо подбати і про превентивні заходи, що не допускають поширення матеріалів курсу серед неавторизованих осіб. Необхідно чітко врегулювати відносини зі слухачами. Які матеріали вони отримують, який порядок доступу до матеріалів, як вони можуть їх використовувати, чи можуть вони їх поширювати або передавати, якою інформацією про курс вони можуть ділитися з іншими і багато іншого.

Не варто ризикувати і використовувати шаблони документів для оформлення відносин з третіми особами та слухачами. Кожен випадок унікальний і має свої нюанси. Без кваліфікованої оцінки фахівця не можна бути впевненим у тому, що такі документи зможуть забезпечити конкретно вашому проекту надійний правовий захист. Тому краще звернутися за юридичною допомогою, щоб уникнути негативних наслідків.

Юристи агенції «Синергія» мають великий досвід роботи в сфері захисту онлайн проектів, в тому числі і юридичної підтримки творців різних авторських курсів, тренінгів і програм. Фахівці повністю занурюються в особливості кожного окремого проекту, виявляють навіть неочевидні потреби в захисті і підводні камені. До захисту проекту залучаються юристи різних спеціалізацій – із реєстрації об’єктів інтелектуальної власності, оформлення договірних відносин, захисту прав. Це дозволяє максимально ефективно і всебічно захистити права клієнта.

За більш детальною інформацією щодо надання послуг ви можете звернутися безпосередньо до юристів нашого агентства. КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ