Досудове врегулювання

Патентно-юридична агенція «Синергія» надає послуги з врегулювання спорів у досудовому порядку. Така процедура дає можливість зберегти фінансові та часові ресурси. Беручи участь у досудовому врегулюванні конфліктів, фахівці агенції орієнтовані на досягнення чітких угод між учасниками спору, і допоможуть Вам провести переговори і досягти бажаного результату з найменшими витратами часу і коштів.

Звертайтесь до нас, коли Вам потрібно:

• провести аналіз ситуації;

• визначити перспективи у вирішенні спору;

• розробити правову позицію для врегулювання конфлікту;

• підготувати претензію або відповідь на претензію;

• оформити і проконтролювати реалізацію досягнутих домовленостей.

Досудове врегулювання може носити як обов’язковий, так і добровільний характер.

У першому випадку дотримання претензійного порядку може бути передбачено самими сторонами в договорі або ж законодавчо.

У другому випадку в учасника спору є вибір – спробувати врегулювати спір на підставі претензії або ж звернутися за захистом прав до суду.

Необхідно враховувати, що досудове врегулювання за своєю складністю може не поступатися розгляду справи в суді. Тому треба подумати про доцільність залучення фахівців для надання юридичного супроводу при вирішенні спору.

Юристи агенції «Синергія» допоможуть Вам не тільки розробити правильну стратегію захисту, але й допоможуть провести переговори, дійти до оптимальної для обох сторін угоди.

За більш детальною інформацією щодо надання послуг Ви можете звернутись безпосередньо до юристів нашої агенції. КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ