Адміністративний захист

Фахівці патентно-юридичної агенції «Синергія» мають успішний досвід у захисті прав інтелектуальної власності в адміністративному порядку. У більшості випадків даний спосіб захисту застосовується:

– коли йдеться про недобросовісну конкуренцію;

– при необхідності припинити порушення прав інтелектуальної власності на етапі ввезення контрафактної продукції;

– при виникненні спору з фіскальними органами з питань оподаткування операцій з об’єктами інтелектуальної власності.

Звертайтесь до нас, коли Вам потрібно:

• провести правовий аналіз ситуації з наданням юридичного висновку про застосування найбільш оптимального способу захисту прав;

• скласти заперечення проти рішення про відмову в реєстрації об’єкта інтелектуальної власності та взяти участь у розгляді заперечення Апеляційною палатою Державної служби інтелектуальної власності;

• скласти заяву про недобросовісну конкуренцію і здійснити супровід справи в органах Антимонопольного комітету;

• підготувати необхідні документи для внесення ОІВ до митного реєстру;

• здійснити супровід захисту прав інтелектуальної власності на митному кордоні України;

• здійснити супровід у суперечці з податковими органами щодо оподаткування операцій з ОІВ.

Особливості адміністративного захисту прав. Детальніше>>

Адміністративний захист передбачає собою звернення за захистом прав до вищестоящих органів, які здійснюють нагляд за дотриманням таких прав. Такими органами є:

Державна служба інтелектуальної власності

Є органом, який здійснює державний нагляд (контроль) за додержанням вимог законодавства у сфері інтелектуальної власності.

Антимонопольний комітет України

Виявляє, попереджає і припиняє порушення законодавства про недобросовісну конкуренцію, а саме дії у конкуренції, що суперечать торговим та іншим чесним звичаям у господарській діяльності.

– Державна митна служба України

У сфері захисту прав інтелектуальної власності вживає заходів щодо запобігання переміщення через митний кордон України контрафактних товарів, що можуть містити охоронювані законодавством України об’єкти авторського права і суміжних прав, прав на торговельні марки, промислові зразки та географічні зазначення; веде митний реєстр об’єктів права інтелектуальної власності.

– Органи внутрішніх справ

Здійснюють оперативно-розшукові заходи, пов’язані з виявленням фактів порушення прав інтелектуальної власності, проводять перевірки з метою виявлення фактів порушення прав інтелектуальної власності, виявляють і припиняють правопорушення у сфері інтелектуальної власності.

– Адміністративний суд

Здійснює захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб, інших суб’єктів при здійсненні такими суб’єктами владних управлінських функцій.

За більш детальною інформацією щодо надання послуг Ви можете звернутись безпосередньо до юристів нашої агенції. КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ