Захист прав

Патентно-юридична агенція «Синергія» надає юридичні послуги із захисту прав інтелектуальної власності в судовому, адміністративному та кримінальному порядку. Фахівці агенції – адвокати та патентні повірені, володіють великим досвідом практичного застосування різних способів захисту прав ІВ по кожній з представлених нижче процедур, що дозволяє їм визначити оптимальну стратегію захисту прав та інтересів клієнта.

Форми захисту права інтелектуальної власності:

1. Досудова процедура.

Передбачає повідомлення порушника про скоюване їм правопорушення з пропозицією вирішення спору шляхом переговорів в досудовому порядку. Це дозволяє мирно врегулювати суперечку і припинити порушення без особливих тимчасових і фінансових витрат.

2. Судова процедура.

Ця форма захисту права інтелектуальної власності застосовується у разі, якщо порушник ігнорує попередження. За наявності необхідних доказів дана процедура допомагає досягти таких результатів:

– припинити порушення;

– відшкодувати завдані збитки;

– домогтися виплати компенсації;

– вилучити з цивільного обороту товари, виготовлені з порушенням прав ІВ;

– визнати недійсним охоронний документ;

– визнати недійсним договір у сфері права ІВ;

– зобов’язати порушника виконати договір , в тому числі грошове зобов’язання з виплатою неустойки, інфляційних збитків;

– визнати недійсним рішення державного органу тощо.

3. Адміністративна процедура.

Надає можливість запобігти або припинити порушення у сфері інтелектуальної власності з допомогою органів Державної служби інтелектуальної власності, Антимонопольного комітету України, Державної митної служби України, органів внутрішніх справ.

4. Кримінальна процедура.

Застосовується тільки в разі наявності складу злочину в діях порушника, в тому числі при нанесенні власнику прав визначеного законодавством розміру збитків.

За більш детальною інформацією щодо надання послуг Ви можете звернутись безпосередньо до юристів нашої агенції. КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ