Юридичний консалтинг

При роботі з об’єктами інтелектуальної власності часто виникає багато питань, на які здатний відповісти тільки фахівець у цій галузі. Патентні повірені та фахівці агенції «Синергія» проконсультують Вас в області інтелектуальної власності, а також пов’язаних з нею питаннях.

 Звертайтесь до нас, коли Вам потрібно:

• консультація щодо об’єктів інтелектуальної власності;

• консультація з найбільш оптимальної моделі реєстрації торговельної марки, іншого об’єкта інтелектуальної власності;

• підбір оптимальної моделі ведення бізнесу за участю об’єктів інтелектуальної власності (підготовка бізнесу для подальшого залучення інвестицій);

• юридичний аудит об’єктів інтелектуальної власності компанії;

• консультація по внесенню об’єктів інтелектуальної власності до статутного капіталу підприємства;

• консультація, яка стосується інших питань у галузі права інтелектуальної власності.

Об’єкт інтелектуальної власності – це не просто “річ”, це результат творчої діяльності. Тому будь-які операції з об’єктами інтелектуальної власності, від їх реєстрації до передачі прав та захисту, мають свою особливу специфіку. Крім знання норм права у сфері інтелектуальної власності, для вмілого поводження з цими об’єктами необхідні постійна практика в даній сфері, моніторинг стратегій і способів захисту таких об’єктів.

Патентні повірені агенції “Синергія” за багато років напрацювали значну практику як в області безпосередньо інтелектуальної власності, так і суміжних областях – податковому, корпоративному, господарському праві. Здійснюючи комплексний підхід до будь-якого питання, пов’язаного з об’єктом інтелектуальної власності, юристи зможуть виявити і звернути увагу клієнта на всі підводні камені, які можуть виникнути при тій чи іншій операції.

Фахівці патентно-юридичної агенції “Синергія” надають консультації при особистій зустрічі, по телефону, skype-консультації, а також шляхом надання письмового юридичного висновку з аналізом ситуації, судової, податкової, ділової практики в тому чи іншому питанні.

За більш детальною інформацією щодо надання послуг Ви можете звернутись безпосередньо до юристів нашої агенції. КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ