Розробка та аналіз договорів

Юристи і патентні повірені агенції “Синергія” мають величезний досвід роботи з договорами щодо об’єктів інтелектуальної власності – від ведення переговорів до реєстрації договорів в державних органах.

Звертайтесь до нас, коли Вам потрібно:

• юридичний супровід переговорів щодо укладення договору;

• консультація щодо можливих і доцільних умов того чи іншого виду договору (підготовка до переговорів);

• консультація щодо податкового режиму платежу за договором;

• розробка договору, в тому числі з нерезидентом;

• правовий аналіз чинного договору з наданням рекомендацій щодо внесення змін/доповнень в договір;

• реєстрація договорів в компетентних державних органах;

• отримання акта цінової експертизи ДП «Держзовнішінформ».

Договірні відносини між сторонами носять індивідуальний характер. Звичайно, оформлення цих відносин у вигляді договорів вимагає пильної уваги юриста. Фахівцю, який готує проект договору, потрібно знати безліч аспектів: вимоги законодавства до даного виду договору, які умови можна включити в договір, а які будуть суперечити законодавчим нормам, яке буде оподаткування даної угоди, чи вимагає даний договір обов’язковій реєстрації та ін. Частина цих питань можуть бути спірними і тоді необхідно аналізувати судову і податкову практику і оцінювати ризики, щоб прийняти по ним остаточне рішення. Тому доцільно, щоб над договором працював фахівець.

Всі аспекти, пов’язані з договором, ретельно аналізуються юристами нашої агенції при підготовці проекту договору. Замовнику надається сам проект договору (з усіма первинними документами до договору), і при необхідності – письмова консультація щодо реєстрації, оподаткування, запиту необхідних підтверджуючих документів у контрагента.

За більш детальною інформацією щодо надання послуг Ви можете звернутись безпосередньо до юристів нашої агенціїтства. КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ