Податковий консалтинг

У процесі господарської діяльності у будь-якій компанії виникають питання, пов’язані з оподаткуванням. При цьому оподаткування операцій з об’єктами інтелектуальної власності та у сфері інформаційних технологій вимагає особливої ??уваги і викликає найбільшу кількість труднощів і питань.

Фахівці патентно-юридичної агенції «Синергія» мають досвід у розробці практичних і комерційно вигідних рішень у сфері оподаткування операцій, пов’язаних з об’єктами інтелектуальної власності та в ІТ-сфері.

 Звертайтесь до нас, коли Вам потрібно:

• консультація з оподаткування платежів роялті;

• підбір оптимальної моделі ведення бізнесу за участю об’єктів інтелектуальної власності (підготовка бізнесу для подальшого залучення інвестицій – правильне оформлення «портфеля об’єктів інтелектуальної власності», розробка франчайзингової моделі, побудова моделі роботи «роялті нерезиденту» з метою оптимізації оподаткування платежів за кордон і т.д.);

• консультація з податкових, валютних аспектів роботи за моделлю: розробка, постачання програмного забезпечення (робота з резидентами і нерезидентами);

• аналіз договорів з розробкою юридичного висновку щодо податкових наслідків роботи;

• представлення інтересів в судах в суперечках з контролюючими органами;

• оскарження рішень контролюючих органів.

Останнім часом до нас все частіше звертаються за консультаціями з питань оподаткування операцій з об’єктами інтелектуальної власності:

– які платежі за такими угодами відносяться до поняття «роялті» в цілях оподаткування?

– які існують обмеження?

– як оподатковуються такі платежі?

– які додаткові документи необхідні при платежах роялті нерезидентам?

– які пункти вкрай бажано включати в ліцензійні договори, щоб платежі визнавалися «роялті» і включалися до витрат підприємства?

Особливої ??уваги потребують питання оподаткування у сфері інформаційних технологій. ІТ-право знаходиться на початковій стадії свого формування, що відбивається і на законодавчій базі його регулювання в нашій країні. Відсутність сталої податкової практики щодо оподаткування операцій з програмними продуктами також ускладнює роботу суб’єктам даної індустрії.

Фахівці агенції «Синергія» постійно «тримають руку на пульсі подій», здійснюють безперервний моніторинг законодавчих змін, судової та податкової практики. Завдяки цьому юристи агенції можуть запропонувати найбільш ефективні та актуальні рішення.

Комплексні правові висновки, що розробляються юристами агенції, допоможуть не тільки дати відповіді на поставлені питання, а й дадуть рекомендації для прийняття оптимально вигідних для клієнтів рішень.

За більш детальною інформацією щодо надання послуг Ви можете звернутись безпосередньо до юристів нашої агенції. КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ