Отримання виписок із міжнародного реєстру ТМ ВОІВ

Власники міжнародних реєстрацій або ж просто зацікавлені особи мають право отримати виписку (Extract) або довідку (Attestation) з міжнародного реєстру за Мадридською системою реєстрації знаків про стан діючої чи припиненої реєстрації. Завірена виписка документовано підтвердить наявність у Вас прав на міжнародну реєстрацію та зможе розкрити всю історію дій, пов’язаних з реєстрацією.

Звертайтесь до нас, коли Вам потрібно:

  • Отримати задокументований доказ наявності у Вас прав на міжнародну реєстрацію на знак, що був зареєстрований за Мадридською системою;
  • Отримати повну завірену Міжнародних органом історію дій, пов’язаних з вашою міжнародною реєстрацією або реєстрацією, яка Вас цікавить;
  • Отримати зафіксовану інформацію щодо міжнародної реєстрації на знак в рамках проведення аудиту об’єктів інтелектуальної власності, тощо.

Ви можете замовити отримання будь-якого з вказаних нижче документів з міжнародного реєстру торговельних марок ВОІВ:

  1. Детальну завірену виписку (Detailed certified extract). Ця виписка містить у собі всі відомості, що стосуються міжнародної реєстрації, в тому числі: завірену копію сертифікату про міжнародну реєстрацію, опубліковану в Бюлетені ВОІВ;  докладні відомості про будь-які подальші зміни, відмови, визнання реєстрації недійсною, заяви про надання охорони або продовження, зареєстровані в Міжнародному реєстрі станом на дату підготовки виписки.

Вартість отримання детальної виписки –  2000 грн. +  від 155 швейцарських франків

  1. Просту виписку (Simple extract). Ця виписка складається з завірених копій всіх записів, опублікованих в Бюлетені ВОІВ щодо міжнародної реєстрації, і включає будь-які повідомлення про відмову в охороні, визнання реєстрації недійсною або заяви про надання охорони, отримані за станом на дату підготовки виписки.

Вартість отримання простої виписки –2000 грн.  + від 77 швейцарських франків

  1. Довідку (Attestation). Цей документ призначений для посвідчення інформації, що стосується поточного статусу міжнародних реєстрацій та / або заявок.

Вартість отримання довідки – 2000 грн. + від 77 швейцарських франків

  1. Копію сертифікату (про реєстрацію чи продовження дії реєстрації). Даний документ являє собою завірену копію сертифікату. ЇЇ можна отримати виключно від імені власника реєстрації.

Вартість отримання завіреної копії сертифікату – 1500 грн.+ 50 швейцарських франків

Наші юристи допоможуть Вам в отриманні документу з міжнародного реєстру торговельних марок за Мадридською системою реєстрації знаків та нададуть необхідну консультацію щодо того, яких тип документу відповідає Вашим потребам.