Моніторинг ТМ

Фахівці агенції «Синергія» допоможуть Вам виявити тотожні і схожі з вашою ТМ позначення, подані на реєстрацію третіми особами, шляхом проведення моніторингу. Це дозволить запобігти порушенню прав на Вашу ТМ ще на стадії розгляду патентним відомством заявки третьої особи шляхом подання заперечення проти реєстрації. Після видачі свідоцтва на ТМ, що «заважає», визнати її недійсною можна лише в судовому порядку, а це більш витратно по часу та коштам.

Чому такі дії необхідно проводити?

У деяких країнах, включаючи Україну, при реєстрації ТМ проводиться експертиза позначення по суті (на наявність схожості з раніше зареєстрованими чи поданими на реєстрацію ТМ). У більшості випадків така експертиза перешкоджає реєстрації тотожних або схожих позначень. У той же час, випадки реєстрації конкуруючих торгових марок не рідкість, враховуючи людський фактор та суб’єктивну оцінку експерта.

Ще більш актуальною послуга моніторингу є для країн, в яких експертиза по суті не проводиться. Зокрема, Патентне відомство ЄС після перевірки заявки на ТМ за формальними ознаками (правильність оформлення документів, оплата зборів і тп.) публікує її, і всі зацікавлені особи можуть подати заперечення проти її реєстрації. В такому випадку моніторинг є єдиним дієвим механізмом не допустити реєстрацію торговельної марки, що порушує ваші права.

 Вартість і строки:

Моніторинг в Україні ми рекомендуємо проводити раз в три місяці, щоб у разі подачі прискореної заявки порушника можна було вчасно подати заперечення проти реєстрації.

Вартість проведення моніторингу залежить від кількості варіацій для пошуку, тобто чи буде це пошук тільки тотожних торговельних марок або також схожих до ступеня змішування, і розраховується індивідуально.

Міжнародний моніторинг рекомендуємо проводити раз в два місяці, щоб можна було вчасно подати заперечення проти реєстрації ТМ, з огляду на особливості міжнародних процедур і залучення зарубіжних патентних повірених при необхідності.

Вартість послуги міжнародного моніторингу залежить від кількості обраних країн, а також кількості варіацій для пошуку, тобто чи буде це пошук тільки тотожних торгових марок або також схожих до ступеня змішування.

Наші юристи складуть прорахунок вартості послуги відповідно до Ваших потреб і з радістю нададуть відповідь на всі додаткові питання щодо послуги моніторингу. Ви можете залишити заявку на безкоштовну консультацію, натиснувши кнопку нижче.