Ліцензування та передача прав на об’єкти авторських прав

Фахівці патентно-юридичної агенції «Синергія» консультують в області передачі авторських і суміжних прав, видачі/отримання ліцензій на об’єкти авторського права і суміжних прав  (комп’ютерні програми, літературні, музичні твори, фільми, фонограми тощо), складають і при необхідності реєструють відповідні договори в Державній службі інтелектуальної власності.

Звертайтесь до нас, коли Вам потрібно:

• юридичний супровід переговорів щодо укладення договору купівлі/продажу прав, ліцензійного договору на об’єкти авторського права і суміжних прав;

• консультація з податкового режиму платежу за договором, у тому числі платежу «роялті» нерезиденту;

• складання ліцензійного договору на об’єкти авторського права і суміжних прав;

• складання договору передачі прав на об’єкти авторського права і суміжних прав;

• правовий аналіз чинного договору про розпорядження авторським правом і суміжними правами, із складанням рекомендацій щодо внесення змін/доповнень в договір, по отриманню необхідних підтверджуючих документів від правовласника;

• реєстрація ліцензійного договору в Державній службі інтелектуальної власності;

• отримання акта цінової експертизи ДП «Держзовнішінформ».

Договори про розпорядження правами на об’єкти авторського права і суміжних прав вимагають індивідуального підходу в кожному випадку. У них необхідно враховувати всі нюанси взаємин сторін щодо таких об’єктів.

Наприклад, в деяких випадках важливим є зобов’язання використовувати об’єкти прав, і відсутність такого використання вважається порушенням договору. В інших випадках потрібно виписувати обмовку про отримання прокатного посвідчення (на фільми), у тому числі наслідки отримання ліцензіатом відмови у видачі цього документа.

До оформлення договору передачі прав на авторські та суміжні права також настійно рекомендується перевірити, якими документами підтверджується приналежність цих прав продавцю, чи не обтяжені ці права заставою чи ліцензійним договором, чи немає суперечок про приналежність прав, а також яким чином врегульовані відносини з авторами/виконавцями.

Особливо ретельного опрацювання вимагають договори, укладені з нерезидентами. Необхідно в обов’язковому порядку передбачати спеціальні пункти, що впливають на податковий режим платежів нерезиденту, оскільки до такого договору буде звернено пильну увагу податкових органів, валютних відділів банків, а також ДП «Держзовнішінформ»  (при платежах більше 100000 євро на рік необхідно отримувати акт цінової експертизи ДП «Держзовнішінформ).

Фахівці агенції, завдяки багаторічному досвіду супроводу угод з розпорядження правами на об’єкти авторського права і суміжних прав, допоможуть розробити необхідний договір, з урахуванням як усіх обов’язкових умов, так і побажань сторін, проаналізують документи, що підтверджують права, а також проведуть реєстрацію відповідного договору, при необхідності.

За більш детальною інформацією щодо надання послуг Ви можете звернутись безпосередньо до юристів нашої агенції. КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Послуги Гонорар патентного повіреного   (грн) Держ. збір, мито, послуги   (грн) Загальна вартість (грн)
Реєстрація договорів, які стосуються права автора на твір
фізичні особи 2500 510 3010
юридичні особи 3500 1020 4520
Безкоштовна консультація