ЛІЦЕНЗУВАННЯ ТА ПЕРЕДАЧА ПРАВ на торговельні марки

Патентні повірені агенції “Синергія” є фахівцями з договірного права і мають великий досвід супроводу угод з укладання договорів про передачу і надання прав на торговельні марки.

Звертайтесь до нас, коли Вам потрібно:

• юридичний супровід переговорів щодо купівлі/продажу ТМ, укладення ліцензійного договору, договору франчайзингу;

• консультація з податкового режиму платежу за договором, у тому числі платежу «роялті» нерезиденту;

• складання ліцензійного договору, договору передачі прав на торговельну марку;

• правовий аналіз чинного ліцензійного договору на ТМ із складанням рекомендацій щодо внесення змін/доповнень в договір;

• реєстрація ліцензійного договору або договору передачі прав в Державній службі інтелектуальної власності;

• отримання акта цінової експертизи ДП «Держзовнішінформ»;

• внесення змін про власника ТМ в Міжнародний реєстр ТМ.

Ліцензійні договори на ТМ мають багато прихованих нюансів, які можуть мати серйозні наслідки. Так, не завжди враховується, що контроль якості товарів/послуг, які виготовляються/надаються за ліцензійним договором, є істотною умовою такого договору. А вже були випадки, коли відсутність такого пункту призводила до визнання ліцензійного договору в судовому порядку неукладеним.

Найсерйознішого опрацювання потребує ліцензійний договір, що укладається з нерезидентом. Потрібно врахувати цілий ряд факторів і передбачити спеціальні пункти, що впливають на податковий режим платежів нерезиденту. Адже до такого договору буде пильна увага податкових органів, валютних відділів банків, а також ДП «Держзовнішінформ» (при платежах більше 100000 євро на рік необхідно отримувати акт цінової експертизи ДП «Держзовнішінформ»).

Передача прав на торговельну марку також має свою специфіку. При цьому договір про передачу прав на ТМ підлягає обов’язковій реєстрації в Державній службі інтелектуальної власності.

Особливим чином здійснюється і передача прав на міжнародну ТМ, зареєстровану на території України за Мадридською системою.

Перед тим, як купувати торговельну марку, важливо перевірити її поточний статус – чи справді вона належить продавцю в момент передачі прав, чи не припинила дію реєстрація ТМ, чи не заперечується вона в судовому порядку, чи немає спорів про порушення прав.

Патентні повірені і юристи нашої агенції мають багаторічний досвід оформлення угод про розпорядження правами на торговельні марки. Вони розроблять необхідний договір, передбачивши всі необхідні умови, що будуть як максимально задовольняти як побажання клієнта, так і вимоги законодавства, і при необхідності проведуть його державну реєстрацію.

За більш детальною інформацією щодо надання послуг Ви можете звернутись безпосередньо до юристів нашої агенції. КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Послуги Гонорар патентного повіреного   (грн) Держ. збір, мито, послуги Пат.відомства   (грн) Загальна вартість   (грн)
Стандартний договір про передачу прав на ТМ 3000 _ 3000
- за кожну наступну ТМ 500 _ 500
Оформлення та подача в Патентне відомство заявочної документації на реєстрацію договору про передачу прав на ТМ 2000 2400 4400
- за кожну наступну ТМ 500 2400 2900
Супровід угоди по передачі прав на ТМ та доменне ім'я від 10000 _ від 10000
Ліцензійний договір на ТМ від 2000/год _ від 2000/год
Оформлення та подача в Патентне відомство заявочної документації на реєстрацію ліцензійного договору на використання ТМ 2000 2400 4400
- за кожну наступну ТМ 500 2400 2900
Безкоштовна консультація