Ліцензування та передача прав на промислові зразки

Патентно-юридична агенція «Синергія» супроводжує переговори і розробляє ліцензійні договори і договори передачі прав на промислові зразки, реєструє відповідні договори в Державній службі інтелектуальної власності.

Звертайтесь до нас, коли Вам потрібно:

  • юридичний супровід переговорів щодо купівлі/продажу прав, укладення ліцензійного договору щодо промислового зразка;
  • консультація з податкового режиму платежу за договором, у тому числі платежу «роялті» нерезиденту;
  • складання ліцензійного договору на використання промислового зразка, а також договору передачі прав;
  • правовий аналіз чинного договору про розпорядження правами із складанням рекомендацій щодо внесення змін/доповнень в договір;
  • реєстрація договору в Державній службі інтелектуальної власності;
  • отримання акта цінової експертизи ДП «Держзовнішінформ».

Договори про розпорядження правами на промислові зразки мають свої особливості, які необхідно врахувати при укладенні таких договорів.

Наприклад, укладаючи ліцензійний договір , ліцензіату важливо пам’ятати про необхідність передбачити умову про підтримання патенту в силі правовласником  ліцензії.

Договір про передачу прав має бути оформлений з особливою скрупульозністю, щоб пройти обов’язкову реєстрацію в Державній службі інтелектуальної власності.

До покупки патенту на промзразок настійно рекомендується перевірити його поточний статус – чи дійсно патент належить продавцю в момент передачі прав, чи не припинив він дію, чи не оскаржується він у судовому порядку, чи немає спорів про порушення прав.

Фахівці агенції «Синергія», володіючи багатим досвідом розробки договорів про розпорядження правами на промислові зразки, допоможуть грамотно скласти необхідний договір, передбачать особливі умови щодо здійснення платежів за такими договорами, зокрема, якщо такі платежі будуть здійснювати на користь нерезидентів, перевірять поточний статус патенту до укладення договору, проведуть його реєстрацію після укладення, а також дадуть всі необхідні рекомендації щодо роботи за такими договорами.

За більш детальною інформацією щодо надання послуг Ви можете звернутись безпосередньо до юристів нашої агенції. КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Послуги Гонорар патентного повіреного   (грн) Держ. збір, мито, послуги Пат.відомства   (грн) Загальна вартість   (грн)
Стандартний договір про передачу прав на промисловий зразок / передачу прав на заявку 3000 _ 3000
Оформлення та подача в Патентне відомство заявочної документації на реєстрацію договору про передачу прав на промисловий зразок 2000 2400 4400
Ліцензійний договір від 2000/год _ від 2000/год
Оформлення та подача в Патентне відомство заявочної документації на реєстрацію ліцензійного договору на використання промислового зразка 2000 2400 4400
Безкоштовна консультація