Ліцензування та передача прав на винаходи (корисні моделі)

Патентні повірені агенції “Синергія” консультують в області видачі ліцензій та передачі прав на винаходи (корисні моделі), складають і при необхідності реєструють відповідні договори в Державній службі інтелектуальної власності.

Звертайтесь до нас, коли Вам потрібно:

• юридичний супровід переговорів щодо купівлі/продажу прав, укладення ліцензійного договору щодо винаходу (корисної моделі);

• консультація з податковому режиму платежу за договором, у тому числі платежу «роялті» нерезиденту;

• складання ліцензійного договору та договору про передачу прав;

• правовий аналіз чинного договору зі складанням рекомендацій щодо внесення змін/доповнень в договір;

• реєстрація договору в Державній службі інтелектуальної власності;

• отримання акта цінової експертизи ДП «Держзовнішінформ».

Винаходи і корисні моделі є одними з найбільш складних і трудомістких, з точки зору праці винахідника, об’єктів інтелектуальної власності. Відповідно, і договори про розпорядження правами на ці об’єкти вимагають особливо ретельного опрацювання.

Надаючи права на використання винаходів (корисних моделей) за ліцензійним договором, винахіднику необхідно чітко вказувати всі умови щодо способів використання об’єкта, виду ліцензії. Ліцензіат, у свою чергу, повинен звернути особливу увагу на зобов’язання продовження дії патенту правовласником, а також на поточний стан патенту до моменту укладення договору.

Договори про передачу прав на винахід (корисну модель), крім іншого, підлягають реєстрації в Державній службі інтелектуальної власності. При цьому держорган здійснює ретельну перевірку таких договорів і може відмовити в проведенні реєстрації, якщо договір не відповідає вимогам законодавства.

При укладенні договору про розпорядження правами з нерезидентом може знадобитися отримання акта цінової експертизи, яку здійснює ДП «Держзовнішінформ». Без такого акта неможливо буде здійснити платежі за договором у розмірі більше 100 тисяч євро на рік. При проведенні цінової експертизи «Держзовнішінформ» детально вивчає всі умови договору, тому важливо, щоб договір був оформлений у відповідності не тільки з діючими нормами у сфері інтелектуальної власності, а й у сфері валютного і податкового законодавства.

Патентні повірені нашої агенції мають тривалий досвід оформлення договорів про розпорядження правами на винаходи (корисні моделі). Вони розроблять необхідний договір, передбачивши всі умови відповідно до вимог законодавства, а також побажання клієнта.

За більш детальною інформацією щодо надання послуг Ви можете звернутись безпосередньо до юристів нашої агенції. КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Послуги Гонорар патентного повіреного   (грн) Держ. збір, мито, послуги Пат.відомства   (грн) Загальна вартість (грн)
Стандартний договір про передачу прав на винахід / промисловий зразок 3000 3000
Оформлення та подача в Патентне відомство заявочної документації на реєстрацію договору про передачу прав на винахід / промисловий зразок 2000 2400 4400
Ліцензійний договір від 2000/год _ від 2000/год
Оформлення та подача в Патентне відомство заявочної документації на реєстрацію ліцензійного договору на використання винаходу / промислового зразка 2000 2400 4400
Безкоштовна консультація