Ліцензування та передача прав договір франчайзингу

Фахівці патентно-юридичної агенції «Синергія» надають консультації щодо оформлення відносин франчайзингу, розробляють моделі роботи і договори для врегулювання таких правовідносин.

Звертайтесь до нас, коли Вам потрібно:

• аудит об’єктів інтелектуальної власності франчайзера;

• юридичний супровід переговорів щодо укладання договорів франчайзингу;

• розробка договірної і податкової моделі роботи між франчайзером і франчайзі;

• складання необхідних договорів для оформлення відносин франчайзингу, в тому числі з нерезидентом;

• правовий аналіз діючих моделей роботи, договорів франчайзингу, складання юридичного висновку з рекомендаціями щодо внесення змін/доповнень.

З франчайзингом стикаються, коли одна особа (франчайзер) володіє успішним бізнесом, розкрученим і відомим брендом, репутацією і має в своєму запасі якесь ноу-хау, яке складає комерційну таємницю – спосіб ведення бізнесу, технологія виробництва, організація торгівлі тощо. Ця особа може надавати право іншим особам (франчайзі) за певну плату працювати під її брендом з використанням ексклюзивних нюансів роботи. Такі правовідносини згідно з українським законодавством оформляються договором комерційної концесії. Предметом такого договору стають права на використання об’єктів інтелектуальної власності – торговельних марок, винаходів, творів тощо, а також комерційного досвіду і знань.

Договір комерційної концесії – досить складна операція, при оформленні якої необхідно обміркувати і врахувати безліч нюансів, у тому числі податкові наслідки платежів за такими договорами.

Досвідчені юристи агенції «Синергія», що спеціалізуються не тільки на праві інтелектуальної власності, а й на податкових особливостях правовідносин у даній сфері, допоможуть Вам розробити і оформити франчайзингову модель роботи, що буде оптимально відповідати специфіці саме Вашого бізнесу, та буде спрямована на максимальний захист прав та отримання прибутку.

За більш детальною інформацією щодо надання послуг Ви можете звернутись безпосередньо до юристів нашої агенції. КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ