Богдан Кучай

b.kuchai@synergy.ua

Юрист практики договірних відносин і вирішення спорів

Спеціалізується на питаннях авторського права та суміжних прав, розробці ліцензійних та інших договорів у сфері інтелектуальної власності.

Має ступінь магістра за спеціальністю «Право інтелектуальної власності та інформаційне право» Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Закінчив загальний курс з інтелектуальної власності Академії Всесвітньої організації інтелектуальної власності.

Нагороджений:

Грамотою «Найкращий гравець» IV Всеукраїнського Брей-рингу «Знавці Конституції» на Кубок Президента Одеської національної юридичної академії, м. Одеса;

Дипломом ІІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з юридичних наук у 2015/2016 н. р., м. Харків, Міністерство освіти і науки України, за наукову роботу «Юридичні гарантії права на працю»;

Грамотою за наукові здобутки та внесок у підвищення наукового рейтингу університету у Всеукраїнських олімпіадах та конкурсах;

Подякою за формування і зміцнення авторитету Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького серед юридичних вузів та особистий вагомий внесок у розвиток спеціальності «Правознавство»

Коротко про себе:

Успішність чоловіка визначається його цілями і їх досягненням. Моя ціль стати кращим юристом в сфері інтелектуальної власності.

Стисле інтервью:

1. Чи бачите ви для себе альтернативу своїй нинішній професії? Якби вам випав шанс зайнятися чимось іншим, що б це було?

Ні. Якби було щось цікавіше юриспруденції, я б займався цим.

2. Що в роботі юриста приносить Вам задоволення?

Синтез шахів, скульптури і життя.

3. З ким із видатних людей ви хотіли б зустрітися?

Зі своїм дідусем.

4. Ваш девіз, внутрішній гімн? Чи є він у вас?

Війна до перемоги і крапка. (с) Карл фон Клаузевіц

5. Куди б ви відправились, якби натрапили на машину часу?

Я завжди мріяв побувати в трьох місцях:

  1. Ліверпуль 60-х.
  2. Планета Марс.
  3. За дві секунди до зародження всесвіту.