Анна Кравчук

a.kravchuk@synergy.ua

Партнер Патентно-юридичної агенції  «Синергія», патентний повірений України, адвокат

Практикуючий юрист у сфері інтелектуальної власності з 2002 року. Рекомендований юрист The Legal 500 EMEA 2019-2017 у сфері інтелектуальної власності.  Провідний спеціаліст у сфері ІP таTop_tier_firms ІT за версією “Ukraіnіan Law Fіrms. A Handbook for Foreign Clients» 2016-2018. Член Ради Комітету з інтелектуальної власності Асоціації правників України 2018-2019. Протягом двох років очолювала Комітет інтелектуальної власності Асоціації адвокатів України. Анна спеціалізується на питаннях договірних правовідносин і захисту прав на інтелектуальну власність, представництві клієнтів у судах, державних і митних органах. Має великий досвід юридичного супроводу угод з інтелектуальною власністю, ІT та Інтернет проектів.

Має вищу юридичну освіту і вищу спеціальну освіту в галузі права інтелектуальної власності Київського національного економічного університету та Київського інституту інтелектуальної власності і права. Закінчила курси “Основи інтелектуальної власності” та “Електронна торгівля та інтелектуальна власність” Академії ВОІС (Всесвітня Організація Інтелектуальної Власності).

Член Міжнародної асоціації торговельних марок (INTA), Асоціації правників України (АПУ), Європейської бізнес асоціації (ЄБА). Обрана членом комітету INTA в області Інтернету на 2017-2018 рік.

З 2017 року Анна є ключовим спікером постійно діючого семінару «Все про Роялті для підприємств» 2011-2018.

Виступи:

Анна є автором і співавтором спеціалізованих семінарів і практикумів, виступає у якості доповідача на правових конференціях, серед яких: Міжнародна конференція “Інтернет – Бізнес”, Іforum, Міжнародна науково-практична конференція “Актуальні проблеми інтелектуальної власності”, щорічної конференції “Медіаправо”.

Бере активну участь в заходах Асоціації Правників України та Європейської Бізнес Асоціації в якості як доповідача, так і учасника.

Бере участь у розробці законопроектів, що стосуються інтелектуальної власності, у проекті “Реформа регуляторної системи України”.

Публікації:

—  Стратегія створення іp-портфоліо розробником комп’ютерних ігор Агенція інтернет-новин (ain.ua);

— Розпорядження майновими правами інтелектуальної власності на програмне забезпечення Науково-практичний журнал «Інтелектуальна власність»;

— Доменні суперечки: міжнародний досвід та українські особливості Збірник доповідей ХІХ Міжнародної науково-практичної конференції Актуальні питання  інтелектуальної власності;

— Торговельна марка – “легка здобич” або правила, які допоможуть зберегти бізнес Агенція інтернет-новин (ain.ua);

— Інтелектуальні бар’єри для інвесторів ЕКОНОМІЧНА ПРАВДА epravda.com.ua;

МАЙКРОСОФТ РОЗБУШУВАВСЯ: 12 ПОЗОВІВ ПРОТИ УКРАЇНСЬКИХ КОМПАНІЙ ubr.ua

Три літери. Кому дістанеться товарний знак МТС в Україні biz.liga.net