IP Ukraine Now 2020

Традиційно восени проводиться один із значних українських IP заходів – IP Ukraine Now, організований Асоціацією правників України. Цього року він відбувся у незвичному дистанційному онлайн форматі, проте від цього не втратив продуктивності.

У заході приймали участь провідні IP юристи, судді, представники влади, державних органів та громадських організацій. На порядку денному було обговорення таких важливих питань, як  реформування державної системи правової охорони інтелектуальної власності та створення НОІВ, формування ІР-суду, останні зміни IP законодавства, проблеми захисту IP на митному кордоні та онлайн-піратство, питання сплати авторських відрахувань організаціям колективного управління, практичні нюанси розгляду спорів за процедурою UDRP, UA-DRP.

Анна Кравчук, партнерка ПЮА «Синергія», виступила модератором сесії, присвяченій реформі в сфері інтелектуальної власності та новелам законодавства. Зокрема зосередились на змінах в процедурах патентування, реєстрації промислових зразків та торговельних марок, порівнювали нові правила із європейськими підходами.

Сподіваємось, в наступному році ніщо не стане на заваді проведення заходу у звичному форматі , оскільки ніщо не може зрівнятись із живим спілкування та особистою зустріччю з колегами.