Про нас

Українська Патентно-юридична агенція, що спеціалізується і надає повний спектр юридичних послуг в сфері інтелектуальної власності в Україні та за кордоном.

Агенція надає юридичний супровід інтелектуальних і творчих досягнень клієнта – від реєстрації об’єкта інтелектуальної власності, розробки, юридичного супроводу угод з інтелектуальною власністю до стратегії захисту прав в досудовому і судовому порядку. Також Агенція спеціалізується на консалтингу в сфері оподаткування, структуруванні активів і розробці податкових моделей з використанням об’єктів інтелектуальної власності, юридичному супроводі Інтернет та IT проектів.

Завдяки налагодженій співпраці з іноземними партнерами, агенція «Синергія» представляє інтереси своїх клієнтів по всьому світу.

Команда агенції – патентні повірені, адвокати та юристи надають допомогу у вирішенні наступних питань:

  • Реєстраційні та супутні дії щодо об’єктів інтелектуальної власності в Україні та за кордоном;
  • Проведення юридичного аудиту об’єктів інтелектуальної власності з подальшою розробкою моделей для їх захисту, наданням правових висновків щодо створення портфеля прав;
  • Розробка договірних моделей роботи з об’єктами інтелектуальної власності з урахуванням податкових аспектів;
  • Розробка і реалізація стратегій, спрямованих на захист прав та інтересів клієнтів щодо об’єктів інтелектуальної власності в судах, Антимонопольному комітеті, органах внутрішніх справ, митних та інших державних установах;
  • Захист IT- та Інтернет-проектів.

Будучи тісно пов’язаними з бізнес та IT спільнотою, агенція є членом Європейської Бізнес Асоціації (EBA), Міжнародної асоціації товарних знаків (INTA). Юристи та адвокати Агенції беруть активну участь в діяльності асоціації юристів України, Асоціації адвокатів України, Всеукраїнської асоціації патентних повірених, Міжнародної асоціації із захисту інтелектуальної власності (AIPPI).

Агенція «Синергія» визнано численними міжнародними рейтингами, такими як: Best Lawyers, Chambers and Partners, Legal 500, World Trademark Review 1000, Ukrainian Law Firms 2017: a Handbook for Foreign Clients.

Досягненнями агенції є більше 2500 зареєстрованих товарних знаків, близько 200 успішних угод купівлі-продажу і ліцензування торгових марок, досвід в захисті інтересів в Апеляційній палаті Державної служби інтелектуальної власності, судах, на митниці, понад 250 контрактів, розроблених під індивідуальні моделі роботи з об’єктами інтелектуальної власності.

Наші клієнти Всі клієнти


Членство