+38(044) 331-6546 kievstar +38(096) 801-3720 vodafone +38(050) 832-4411

EBA Annual General Membership Meeting

20 листопада відбулась головна подія року в Європейській Бізнес Асоціації (EBA) – Annual General Membership Meeting. На заході були присутні керівники членських компаній EBA і високопоставлені чиновники – представники уряду, парламенту і адміністрації президента. Президент України Петро Порошенко і прем’єр-міністр Володимир Гройсман також взяли участь в AGMM і виступили із зверненнями до представників бізнесу.

Вікторія Остапчук, як керуючий партнер агенції «Синергія», відвідала щорічні збори EBA і розповіла, як пройшов захід. Під час дискусійної панелі чиновників і представників бізнесу говорили про реформи і перспективи в України, в тому числі про розвиток відносин і торгівлі з ЄС. Було відзначено, що іноземні інвестори в цілому задоволені діловим кліматом в Україні, хоча і негативно ставляться до великої кількості тіньового бізнесу в Україні та відтоку кваліфікованої робочої сили за кордон. Прем’єр-міністр України запевнив, що Україна виходить на шлях економічної стабілізації.

Програма AGMM також включала оголошення результатів виборів в Правління Асоціації, підведення підсумків роботи в 2018 році і вечірній прийом. Захід став чудовою можливістю поспілкуватися в приємній атмосфері, поділитися досягненнями минулого і обговорити плани на майбутній рік.